• Inštrukcie k nástupu detí do MŠ

• 24.08.2022 14:58
      • Vážení rodičia, vzhľadom na blížiaci sa začiatok školského roka a s ním spojený nástup detí do MŠ Vám posielame nasledovné informácie :

V škol. roku 2022/2023 bude MŠ navštevovať 65 detí.
        Deti sú do tried zadelené v postupnosti podľa veku - podľa dátumu ich narodenia.

V prevádzke budú tri triedy MŠ :

1.trieda MŠ (najmladšie deti)
        2.trieda MŠ (zmiešaná )
        3.trieda MŠ (predškoláci)

Zmenou v tomto školskom roku je, že 2. trieda MŠ bude zmiešaná, nakoľko detí v predškolskom veku, ktoré majú ísť budúci škol. rok do prvej triedy je až 30 a kapacita triedy nám neumožňuje zadeliť ich do jednej predškolskej triedy. Deti zadelené do zmiešanej triedy budú vzdelávané v súlade s požiadavkami na výchovu a vzdelávanie určenými pre deti predškolského veku.

- v 1. triede budú deti vzdelávať pani učiteľky : Bačíková, Suchoňová
        - v 2. triede pani učiteľky : Hercegová, Ištoková
        - v 3. triede pani učiteľky : Forišeková, Režnáková

Zoznamy detí budú vyvesené na nástenke pred vstupom do danej triedy v MŠ v prvý deň nástupu do MŠ - t.j. 5.9.2022