• Oznam - prosba

• 09.03.2023 11:47
        • Vážení rodičia, vzhľadom na vysokú chorobnosť učiteliek MŠ si Vás dovoľujeme požiadať, ak máte možnosť nechať si Vaše dieťatko doma, aby ste tak urobili.
          Zatiaľ do 15.3. kedy by sa mal stav učiteliek zvýšiť.
          Neradi by sme pristúpili k zatvoreniu MŠ, ale potrebujeme odbremeniť celodennú službu pani učiteliek.
          Ak sa Vám bude dať nechať dieťa doma, prosíme Váís, nezabudnite si ho odhlásiť zo stravy aj u nás aj v Seredi.

Vopred Vám ďakujem za vašu ústretovosť a pochopenie.
        • JARNÉ PRÁZDNINY

• 01.02.2023 10:49

• Prihlasovanie na dochádzku detí do MŠ počas jarných prázdnin , ktoré prebiehalo v termíne od 13.1.2023 - do 31.1.2023 bolo ukončené a uzavreté.
          V prevádzke bude jedna trieda MŠ - iba pre záväzne prihlásené deti. Dodatočné prihlásenie už nie je možné. Na triede sa budú striedať všetky pani učiteľky.
        • Karneval v MŠ

• 01.02.2023 09:58
        • Milí rodičia, dňa 17.2.2023 ( v piatok) sa v našej MŠ bude konať KARNEVAL.
          Prosíme Vás, aby ste na tento deň deťom zabezpečili MASKY. Ďakujeme.
        • Rodičovské združenie v MŠ

• 17.01.2023 13:00
        • Milí rodičia,
          pozývame Vás na rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 24.1.2023 o 16:30 hod. v priestoroch MŠ Šintava (predškolská trieda).

Program:       - zápis detí do 1.triedy ZŠ (apríl 2023)
          • vyšetrenie školskej zrelosti pred zápisom detí do ZŠ
          • plánované rozdelenie tried ZŠ vzhľadom na vysoký počet detí nastupujúcich do ZŠ  –  vyjadrenie zriaďovateľa
          • interné triedne záležitosti