• Fyzioterapeutické cvičenia

• 27.10.2022 14:02
        • Fyzioterapeutické cvičenia, na ktoré ste mali možnosť prihlásiť svoje dieťa/deti, sa pre nedostatok záujmu (prihlásené bolo iba jedno dieťa) nebudú realizovať.
          Ďakujeme za pochopenie.

• 27.10.2022 13:50
        • Prihlasovanie na kurz plávania je ukončené - kapacity sú plne naplnené.
          Kurz pre prihlásené deti sa začína 4.11.2022 - odchod autobusu z pred MŠ je naplánovaný na dve skupiny o 7:30 a 8:15 hod.
          Koniec kurzu je naplánovaný na 2.12.2022 (plávať sa pôjde celkovo 5x - vždy v piatok)
          Deťom je potrebné pripraviť do ruksaku plaveckú čiapku, plavky, uterák a fľašu s vodou.
          Vyberáme 35,- €, peniaze prosím odovzdajte triednym učiteľkám najneskôr do 3.11.2022.
          Ďakujeme.
        • Vianočné fotografovanie detí v MŠ

• 24.10.2022 09:40
        • Milí rodičia, v aplikácii EduPage máte možnosť prihlásiť svoje dieťa na vianočné fotografovanie. Žiadame Vás, vyjadrite prosím Vaše stanovisko. Termín fotografovania upresníme na základe prihlásených detí - Vášho záujmu. Ďakujeme.
        • SCREENINGOVÉ VYŠETRENIE ZRAKU

• 20.10.2022 14:05
        • MILÍ RODIČIA, V APLIKÁCII EDUPAGE MÁTE MOŽNOSŤ PRIHLÁSIŤ SVOJE DIEŤA NA SCREENINGOVÉ VYŠETRENIE ZRAKU.
          Vyšetrenie je spoplatnené sumou 7,- € a plne ho hradí rodič.
          Termín vyšetrenia ešte upresníme.
        • Kurz plávania v Aquáčiku Sereď - Aqua Baby Club .

• 19.10.2022 10:33
        • Milí rodičia, v aplikácii EduPage máte možnosť prihlásiť svoje dieťa na kurz plávania v Aquáčiku Sereď - Aqua Baby Club .

Kurz plávania je prioritne určený pre deti predškolského veku.
          Začiatok kurzu je naplánovaný na 4.11.2022 a koniec kurzu bude 2.12.2022. ( počet plávaní 5x - každý piatok v uvedenom termíne)
          Maximálna kapacita prihlásených detí je 30.
          Začiatok plávania o 8:00 a 8:45 hod. - na dve skupiny.
          Cena kurzu je 35,- € ( 5 vstupov ) a je pevná.
          Doprava bude hradená z príspevku RZ.