• Pneumokok v MŠ

• 05.05.2022 12:18
        • V materskej škole máme potvrdený prípad nálezu pneumokokovej infekcie u jedného z detí navštevujúcich MŠ. Dieťa je momentálne v domácej liečbe. Prosím, venujte pozornosť prípadným príznakom ochorenia u svojho dieťaťa/detí a ak sa takéto príznaky u neho/nich objavia, prosím vyhľadajte lekára a upozornite ho na túto skutočnosť. Ďakujeme.
        • Prázdninová prevádzka materskej školy v mesiaci Júl/2022

• 04.05.2022 12:59
        • PRÁZDNINOVÁ PREVÁDZKA MŠ - V MESIACI JÚL 2022
          Prihlasovanie detí na prázdninovú dochádzku do MŠ v mesiaci Júl bolo ukončené.
          Na základe Vášho záujmu, budú v prevádzke dve triedy MŠ.
          Deti v týchto triedach budú spojené a pani učiteľky sa budú na triedach striedať.
          Ďakujeme za pochopenie.
        • ŠvP s Pribináčikom

• 04.05.2022 09:01

• Konečne nastal ten čas a my sme sa dočkali. 🙂
          Už najbližší pondelok - 9.5.2002 deti z 3.triedy MŠ spolu so svojimi pani učiteľkami odchádzajú na vysnívaný týždenný pobyt do ŠvP na Donovaly.
          Deti, ktoré sa pobytu nezúčastnia, budú MŠ navštevovať ako bežne, budú v spojených triedach s deťmi z 1. a 2. triedy MŠ.
          Deti odchádzajúce na pobyt sú zo stravy automaticky odhlásené.
          Ďakujeme a tešíme sa na kopec zážitkov, ktoré na nás v ŠvP čakajú.

• Vystúpenie detí - Deň matiek

• 04.05.2022 08:51
        • Milé naše maminky - milí rodičia, priatelia. ❤️
          V️ nedeľu 8.5.2022 od 15:00 hod. Vás srdečne pozývame na vystúpenie, ktoré si pre Vás pripravili Vaše deti.
          Na podujatí vystúpia deti zo všetkých tried MŠ.
          Stretnutie pred vystúpením je o 14:45 pred MŠ, kde si deti preberú pani učiteľky a následne Vám ich odovzdajú hneď po vystúpení.
          Prosím, ak už teraz viete, že sa podujatia nezúčastníte, prosím informujete o tom triedne pani učiteľky.
          Info k tomu, čo je potrebné k vystúpeniu (oblečenie detí) Vám upresnia triedne pani učiteľky.
        • Konzultácia s lektorkou AJ

• 13.04.2022 18:10
        • Milí rodičia, dnešná hodina AJ pre deti v MŠ začala na telefonickú prosbu pani lektorky neplánovane o 15 min. skôr. Z tohoto dôvodu ste ju dnes nezastihli a nemali tak možnosť s ňou konzultovať Vaše dotazy. Pani lektorka Vám bude k dispozícii po budúcej - najbližšej hodine AJ.
          Ďakujeme za pochopenie.