• VÝLET DO MALKIA PARKU - INŠTRUKCIE

• 15.06.2022 09:29
        • Zajtra (16.6.2022) idú deti z 2. a 3. triedy na koncoročný výlet do Malkia Parku v Orechovej Potôni.
          Odchod autobusu je o 8:00 hod. z pred parkoviska pri MŠ. Autobusovú dopravu hradí RZ.
          Prosíme priniesť deti do MŠ najneskôr do 7:45 hod.
          Je potrebné deti pohodlne obliecť a obuť, na hlavu im dať šiltovku, alebo klobúk.
          Do ruksaku im treba zbaliť malé občerstvenie a uzatvárateľné pitie. Deti budú desiatovať na výlete (zabezpečí MŠ), obedovať už budú s miernym časovým posunom v MŠ.
          Prosím, kto ešte nemá zaplatený poplatok ( vstupné) za tento výlet, je potrebné ho uhradiť dnes - najneskôr do 15:00 hod.
          Zajtra ráno - tesne pred odchodom už peniaze nebudeme vyberať.
          Ďakujeme.
        • Ochorenie Ruky- nohy- ústa v MŠ

• 13.06.2022 13:46
        • Vážení rodičia, v MŠ máme potvrdený prípad ochorenia Ruky, nohy, ústa.
          Jedná sa o vysoko infekčné ochorenie, venujte preto prosím pozornosť jeho prípadným príznakom.
          V prípade ich prítomnosti, vyhľadajte lekára.
          Okamžite po objavení ochorenia je potrebné dieťa izolovať od kolektívu. S dieťaťom by ste mali ostať doma, kým sa mu vyrážky celkom nevysušia, podobne ako pri kiahňach. Ruky-nohy-ústa sa prenáša stolicou, slinami, sekrétmi nosa alebo tekutinou z vyrážok. No pozor – aj po prekonaní sa vírus vylučuje stolicou ešte niekoľko týždňov, čo znamená, že dieťa môže byť infekčné, aj keď je v podstate zdravé. Preto by jeho zdravotný stav mal posúdiť lekár a rozhodnúť o opätovnom nástupe do kolektívu.
          ZÁROVEŇ VÁS ŽIADAME, ABY STE DODRŽIAVALI ŠKOLSKÝ PORIADOK A DO MŠ PRIVIEDLI LEN ZDRAVÉ DETI.
        • Piknik v MŠ

• 10.06.2022 13:41
        • Dňa 16.6.2022 sa deti z druhej a tretej triedy zúčastnia výletu do Malkia parku.
          V tento deň je ale pripravený program aj pre najmenšie detičky z prvej triedy.
          Čaká na nich zábavný piknik s hrami , spojený s vychádzkou, sladučký melón aj bublifukové odmeny od RZ.
        • Kurz AJ v MŠ

• 09.06.2022 16:43
        • Milí rodičia, v aplikácii EduPage prebieha vyjadrovanie Vášho záujmu, resp. nezáujmu v pokračovaní prebiehajúceho kurzu anglického jazyka v MŠ. Prosím, vyjadrite Váš názor.
          Na základe Vášho hlasovania sa rozhodne, či budeme v kurze pre deti pokračovať, alebo nie.