• Letný detský tábor - 2. týždeň

• V tvorivých aktivitách sme pokračovali aj počas 2. týždňa letného tábora. Tvorba táborových tričiek, spoločné hry vonku, športové aktivity, kreatívne dielne ... to všetko nás čakalo aj počas druhého týždňa. Na záver sme sa zúčastnili záverečného ceremoniálu, kde sme získali diplomy a rozlúčili sa s kamarátmi. Opäť dovidenia v septembri!

• Letný tábor - 1. týždeň

• Počas prvého týždňa letného tábora sme mali pekné počasie a všetky naše plány sa darili.  Tvorili sme logo tábora, realizovali sme  vychádzku do "Ameriky", tiež športové a prieskumnické aktivity, absolvovali sme tvorivé dielne v múzeu, výrobu náramkov...neveríte? Niečo z tohto krásneho týždňa  sme stihli zachytiť aj  na fotkách.

Silvia Ištoková

• Slávnostné vyhodnotenie celoslovenskej súťaže Čitateľský oriešok 10

• Dňa 26.6.2024 sa konalo slávnostné vyhodnotenie celoslovenskej súťaže Čitateľský oriešok 10 v Zichyho paláci v Bratislave, ktorú organizoval Dr. Jozef Raabe.

Náš žiak 1. ročníka Samuel Mizerík získal krásne 1. miesto v kategórii Ocenenie verejnosti a naša žiačka 3. ročníka Nela Tkáčová získala krásne 3. miesto v kategórii Ocenenie verejnosti.

Deti okrem slávnostného odovzdania cien čakal aj zábavný program v podobe hry Bingo a vedomostná súťaž.

Ďakujeme za každý Váš hlas, ktorým ste podporili našich žiakov a poďakovanie patrí pani učiteľkám Lenke Kavoňovej a Valérii Valachovej za vedenie detí k čítaniu.

Bc. M. Tkáčová