• Pracovná ponuka - voľné miesta

• Úväzok:100%

• Dátum nástupu:1.9.2022

• Požiadavky:

Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.Ďalšie požiadavky Pracovné miesto bude obsadzované v rámci národného projektu "Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II".Zoznam požadovaných dokladov:- žiadosť o prijatie do zamestnania- profesijný životopis- kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní- písomný súhlas so spracúvaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.Funkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Podrobnosti a osobný pohovor poskytne riaditeľka školy

Mgr. Zuzana Endelová, tel. č. 0951 62 43 45

• Straty a nálezy zo skriniek

• Vážení rodičia, milí žiaci!

V skrinkách pozostávali tieto veci. Ak sú vaše, môžete si ich prísť prevziať v nasledujúcich dňoch počas júla od 7.00 do 14.00 hod.

Ak veci nenájdu svojho majiteľa v auguste budú zlikvidované.

Ďakujeme za pochopenie!