• 13.02.2024 11:49

•  Prerušenie prevádzky MŠ – Riaditeľské voľno

Riaditeľka Základnej školy s materskou školou kráľa Svätopluka Šintava Vám oznamuje, že v zmysle § 150 ods. 5, zákona č. 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov poskytuje riaditeľské voľno dňa 22.2.2024 (štvrtok) z organizačných dôvodov.
        • Prevádzka MŠ počas jarných prázdnin 2024

• 12.02.2024 13:15
        • Vážení rodičia - v aplikácii EduPage prebiehal v dňoch od 29.1.2024 do 9.2.2024 prieskum dochádzky a záväzné prihlasovanie detí na dochádzku počas jarných prázdnin v termíne od 4.3.2024-8.3.2024.
          PRIHLASOVANIE JE UKONČENÉ a dodatočné prihlásenie už nie je možné.
          Na základe vyjadrenia Vášho záujmu/nezáujmu bude v tomto termíne v prevádzke jedna zmiešaná trieda MŠ a to v štandardnom prevádzkovom čase od 6:30 do 16:30 hod.
        • KARNEVAL - Náhradný termín

• 12.02.2024 10:25
        • Milí rodičia,
          karneval ktorý sme boli nútení z dôvodu prerušenia prevádzky zrušiť sa uskutoční v náhradnom termíne - už zajtra.
          Deti sa na túto akciu veľmi tešia a preto nám je ľúto ju zrušiť a organizujeme ju takto "na rýchlo".

• Prerušenie prevádzky MŠ

• 05.02.2024 09:30
        • Vážení rodičia,
          na základe pokynov z RÚVZ v Galante, prerušujeme dočasne prevádzku MŠ od 6.2.2024-9.2.2024 pre vysoký výskyt chrípky a chrípke podobných ochorení. Regionálna hygienička prerušila dochádzku zatiaľ na štyri dni. Pokiaľ bude znova chorobnosť detí spojená s týmto ochorením viac ako 40%, hygiena nás uzavrie znova. Prosíme preto rodičov, aby doliečili deti do stavu zdravia, aby sme znova nemuseli prerušovať dochádzku.
          Ďakujeme za spoluprácu.

• Vyšetrenie školskej spôsobilosti

• 29.01.2024 13:43
        • Vážení rodičia PREDŠKOLÁKOV,
          v materskej škole sa opäť uskutoční vyšetrenie školskej spôsobilosti skupinovej formou.
          Psychológovia z CPP Galanta plánujú realizovať vyšetrenia v čase od marca do mája 2024, konkrétny a presný termín nám bude priradený, keď budeme vedieť presný počet záujemcov.
          Prosím, kto z Vás má záujem dať vyšetriť svoje dieťa - predškoláka, čo najskôr vyplňte a odovzdajte triednym pani učiteľkám prihlášku na vyšetrenie a súhlas zákonného zástupcu.
          Tieto tlačivá si môžete vyzdvihnúť u triednych pani učiteliek.
          Ďakujeme za spoluprácu.