• OZNAM - Pozvánka na zasadnutie rodičovského združenia

• Vážení rodičia, pozývane Vás na plenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční

· pre rodičov ZŠ dňa 12.9. 2022 o 16,30 hod.

· pre rodičov MŠ dňa 13.9. 2022 o 16,30 hod.

v priestoroch pred budovou školy, v prípade nepriaznivého počasia na chodbe školy.

Program zasadnutia:

- informácie z Rady školy a z Rady rodičov – voľba do RŠ.

- oboznámenie so Správou za školský rok 2021/2022,

- oboznámenie s Organizačným poriadkom,

- oboznámenie so Školským poriadkom ZŠ, MŠ

- informácie k organizácii školského roka,

- informácie jednotlivo v triedach s triednymi p. učiteľkami (odovzdanie vzdelávacích poukazov, ponuka krúžkov)

Následne dňa 14.9. 2022 o 16,30 hod. sa uskutoční zasadnutie Rady rodičov (zvolených triednych dôverníkov) v knižnici základnej školy.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/23

• Milí žiaci, vážení rodičia!

Dnes sme začali nový školský rok . Po lete oddýchnutí, plní zážitkov zasadneme do tried a budeme sa venovať učeniu.

Už tradične sme na školskom dvore mali slávnostné otvorenie školského roka. V programe sme si vypočuli báseň, školskú hymnu a pozreli si vystúpenie talentovaných tanečníkov Johnyho Mečocha.

Nech je školský rok pre nás všetkých hlavne bez chorôb, plný radosti a chuti do učenia.

• Škola je pripravená na nový školský rok

• Milí žiaci, vážení rodičia!

O pár dní začne nový školský rok. Počas letných prázdnin sme však všetci neoddychovali. V škole pracovali počas leta najmä pani upratovačky, pán školník a pani učiteľky, aby upratali a pripravili priestory školy na nový školský rok. Počas prázdnin sme vymenili koberce v knižnici, v kancelárii pani zástupkýň, v riaditeľni. Zriadili sme žiacku školskú kuchynku a zrekonštruovali skladové priestory - sklad pri kuchynke a kabinet telesnej výchovy. Okrem toho pani upratovačky umývali okná, čistili dlážky, chodby, triedy, upravovali vonkajšie priestory.....

V materskej škole sme obnovili kresby pred vstupom do škôlky, nakúpili detské fitnes stroje a oddychové kútiky do tried.

Veríme, že sa už do školy a škôlky tešíte a budete sa v čistých, vynovených priestoroch školy príjemne cítiť.

Ďakujem všetkým zamestnancom školy, ktorí svedomito pracovali aj vo veľkých horúčavách a pripravili školu na ďalší školský rok.